НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты - ФК Харьков - 1:0 ###

Поєдинок сусідів по турнірній таблиці пройшов у прохолодну дощову погоду і зібрав найвідданіших уболівальників, які палко підтримували «Карпати» до фінального свистка. Львів’яни ж, здобувши важливі три очки, значно покращили своє турнірне становище.В стартовому складі господарів дебютував естонець Сергій Зеньов, який діяв на вістрі атаки разом з Максимом Фещуком. У харків’ян же попереду діяв також дебютант вищої ліги швидкісний Ібрагім Абдулайє з Того.

Перший небезпечний момент біля воріт гостей виник після удару капітана команди Гунчака, який головою ледь не зрізав м’яч у власні ворота. Нагадаємо, що саме Гунчак приніс мінімальну перемогу міщанам в матчі першого кола. «Карпати» з перших хвилин заволоділи територіальною та ігровою ініціативою і в першому таймі створили декілька гольових моментів. Першим міг відзначитись Худоб’як, який після того, як Худжамов ногами парирував удар Зеньова, пробивав низом у порожні ворота, але пробив поруч зі стійкою. Згодом Кобін, який діяв на лівому краю півзахисту, в один дотик замикав флангову передачу Худоб’яка, і знову м’яч летить мимо цілі. До перерви господарі виконали чимало кутових ударів, але після ударів Худоб’яка надійно діяв на виходах Худжамов, та й захисники «Харкова» вдало грали на «другому поверсі». І все ж до перерви, Фещук нагадав про свій бомбардирський хист і після пасу Зеньова скористався помилкою центральних захисників суперника, вийшов на побачення з Худжамовим і пробив впритул з лівим від воротаря кутом воріт – 1:0. Для Фещука це був перший гол у сезоні, який, забігаючи наперед, і виявився переможним. Гості ж, за весь тайм спромоглися лише на гостру передачу Федецького партнерам в центр штрафного, але Налєпа спокійно заволодів м’ячем.

Після перерви Володимир Бессонов, намагаючись підсилити атакуючу ланку команди, випустив на поле спочатку Білого, а згодом Піхура. Проте харків’яни часто потрапляли в офсайди, які вміло створювали захисники «Карпат» на чолі з капітном команди Іщенком. Знову втратив момент відзначитись Худоб’як, якому після передачі Фещука забракло зовсім мало відстані аби замкнути передачу на дальній штанзі. В середині тайму Валерій Яремченко випустив на поле ще двох новобранців «Карпат» - Кожанова та Ощипка, намагаючись зміцнити середню лінію поля. В центр поля змістився Худоб’як, а Кирильчик почав допомагати захисникам. Харків’яни досить великими силами за рахунок коротких передач створили ряд небезпечних контратак. Одна з яких могла завершитись голом, але Білий пробив з лінії штрафного повз Налєпу, який залишив ворота, і прошмигнув впритул з дальньою стійкою.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ зі Львова, спеціально для sport.ua

«Карпаты» - ФК «Харьков» - 1:0«Карпаты»: Налепа, Федорив, Лащенков, Ищенко, Пшеничных (Ощипко, 68), Годвин, Худобяк (Кополовец, 86), Кобин, Кирильчик, Фещук, Зенев (Кожанов, 66).ФК «Харьков»: Худжамов, Аладашвили, Соколенко, Панковец, Чеберячко, Городов, Федецкий (Белый, 46), Гунчак, Милько, Ибрагим, Рибейро (Пихур, 56).Фещук, 33.Налепа, 91 - Аладашвили, 29.Зрителей: 9.250.Честная игра: 7.750 - 7.714.