НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпати - Кривбас 3:0. Подарунок на день народження ###

Главный арбитр: Абросимов, ОдессаАссистенты: Звягинцев, Одесса- Букреев, Харьков

Карпати 3:0 Кривбас

Батіста 3, 80, Худоб'як 25

Мартищук, Федорів, Лащенков, Лапко, Юревіч, Худоб'як, Сучков (Кополовець 81), Ґодвін, Женюх (Петрівський 68), Батіста, Ковєль (Кобін 25)   Остапенко, Грановський, Ковальчук (Котелюх 21), Сачко (Іващенко 57), Костишин, Радченко (Мелащенко 57), Білікбаші, Булку, Лисицький, Опря, Пашаєв

Попередження: Сучков 73

Майже рік тому, у другому турі чемпіонату, «Кривбас» у рідних стінах буквально розніс «Карпати» - 3:0. Пам’ятаючи про цю прикру поразку, а також про вже дві невдачі у новому сезоні, «зелено-білі» вийшли на нове поле стадіону «Україна» маючи в кишені козир. Вже з перших хвилин гри у львів’ян відчувалося величезне бажання перемогти.

Власне, перші хвилини це і довели. Батіста з Ковелем прорізали захист гостей і бразилець, вчасно вставивши ногу, зумів прокинути м’яча повз голкіпера. Остапенко, у цьому епізоді зіграв не надто впевнено. 1:0 і Батіста поєдує приємне з корисним – вітає себе з вчорашнім днем народження і робить почин загальній перемозі. Не встигли гості розвести м’яча, як захист «Кривбасу» грубо помиляється при виконанні штучного офсайду. Ковєль опиняється за спинами захисників, робить крок вперед і падає. Контакт з боку гравця «Кривбасу» був, але суддя показав, що білорусу треба вставати – фолу останньої надії, мовляв, не було.

Перевага «Карпат» була тотальною. Усі атаки гостей спрямовувалися на Сачка. Очевидно, тренер криворізців розраховував на невпевнену гру «Карпат» на другому поверсі, чи на юність Мартищука. Ані перше, ані друге не спрацювало. Центральні захисники, зокрема Лащенков без проблем грав у повітрі, а Мартищук відіграв матч без помилок. Прикрий епізод трапився на 15-й хвилині. Ковєль намагався дістати «мертвого» м’яча і в падінні зіткнувся з суперником. З боку гравця «Кривбасу» не можна було не помітити небезпечну гру – він ударив білоруського форварда по голові ногою. Кілька хвилин над ним метушилися лікарі і повернули його на поле. Однак, незабаром Ковєля таки замінили. Головний лікар «Карпат» Ростислав Пастушенко повідомив, що у гравця струс мозку. Замість Ковєля на поле вийшов Кобін, який чи не вперше з часів виступів за «Карпати» опинився на лаві запасних. Закарпатцю довелося зайняти доволі незвичне для себе місце у парі з Батістою. В усіх попередніх матчах Кобін займав праву чи ліву бровку.

Коли Ковєль покидав поле, рахунок вже був 2:0. Черговий шедевр виконав один з найкращих гравців матчу Ігор Худоб’як. Змістившись з улюбленого правого флангу, де, до речі, він вже давно не грав, Ігор потужно і точно пробив поруч зі штангою. Ще один шедевр, а заодно і дубль Худоб’як міг оформити у другому таймі. Залишившись без опіки захисників «Кривбасу» він класно пробив з кута штрафного. Здавалося, м’яч летів вище воріт, але в останню мить, він змінив траекторію і влучив в перекладину. Нарешті, відповів «Кривбас». Пашаєв потіжно пробив у «дев’ятку» метрів з 25-и. Мартищук все ж встиг дотягнутися до м’яча – хрестовина. А вже у кінці гри у поперечину влучив Котелюх. Це, власне, і все, на що спромігся «Кривбас». Натомість, перелічувати моменти «Карпат» можна довго. Один з них зробив рахунок непристойним. Сучков видав пас по флангу на Кобіна, той віддав у центр штрафного на Батісту. Якщо зважити на те, скільки м’ячів бразилець загубив під час індивідуальних дій, ситуація оптимізму не всиляла. Однак, цього разу, іменник поклав на газон захисника і пробив повз голкіпера. 3:0.

Олег Таран, головний тренер «Кривбасу»

Вітаю львів’ян з перемогою – сьогодні була хороша гра. У нашої команди ніби і гра є, і моменти створюємо, і викладаються усі гравці, але ще не забили жодного голу. Те, що ми зараз маємо – плоди старої політики клубу. Але за результат відповідає тренер. Тому, я вважаю, що помилився з Ковальчуком та голкіпером.

Олександр Іщенко, головний тренер «Карпат»

Ця перемога була нам дуже потрібною у психологічному плані. Сьогодні не все виходило, але було велике бажання. У перерві команда підтримала Сучкова, який відчував, що йомо можуть замінити. Якщо гратимемо так, як сьогодні, команда в змозі вирішувати серйозні завдання.