НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты - Металлург (Донецк) - 2:2 ###

Карпаты - Металлург (Донецк) - 2:2

В стартовому складі господарів досить несподівано появився нігерієць Самсон Годвін, який під час міжсезоння не проходив збори з «Карпатами», а тренувався з молодіжним складом. Самсон зайняв звичне місце у центрі півзахисту, замінивши на цій позиції Ткачука. «Родзинкою» матчу було і те, що Тлумак проводив свій 100-й матч у чемпіонатах.

Господарі активно розпочали поєдинок і після серії кутових ударів відкрили рахунок. Після подачі з кутової позначки з лівого флангу від Дениса Кожанова найрозторопнішим у штрафному майданчику гостей виявився новачок «Карпат» Артем Федецький, який з лінії штрафного пробив впритул з дальньою штангою.

А потім прийшла черга забивати новачка «Металурга». Кінгслі з лівого краю атаки навісив на Олексія Годіна і той відкрив лік голів не лише у новій команді, але й «Металурга» у новому сезоні загалом. Після цього донеччани мали ще дві чудові нагоди відзначитися у воротах Тлумака. В середині тайму Годін потужно пробив здалеку у штангу, і м'яч рикошетом від голкіпера вилетів на кутовий. А згодом на побачення з Тлумаком вийшов Генріх Мхітарян, проте перекинув м'яч і через воротаря і через ворота. Кінцівка тайму, як і початок, пройшла за переваги «зелено-білих», проте реалізувати свої моменти «Карпати» не зуміли.

За подібним калейдоскопічним сценарієм події розгорталися і після перерви. Знову суперники обмінялися небезпечними атаками. Удар Кінгслі у ближній кут ліквідував голкіпер Тлумак, а удар Кожанова блокував захисник донеччан. А потім був гол і знову його записав до свого активу новачок «Металургу», цього разу Мхітарян. Після навісу на лінію штрафного Генріх у повітряній дуелі зумів пробити впритул з ближньою штангою.

Цей гол не знітив підопічних Кононова, які швидко відновили рівновагу. Комбінація Кузнецов-Худоб'як завершилась красивим обвідним ударом Ігоря в дальній кут воріт Дишленковіча.До завершення матчу ще було достатньо часу, аби вирвати перемогу кожній із команд. Але не судилося. Зокрема спортивне щастя посміхнулося господарям, коли після удару Ткаченка м'яч влучив у стійку воріт.

У свою чергу Дишленковіч не без проблем ліквідовує небезпеку після дальнього удару Худоб'яка. А в компенсовані хвилини Тлумак досить ризиковано залишив штрафний і Мгуні ледь не скористався таким моментом для взяття воріт. Як і Худоб'як, який після удару впритул з дальньою стійкою хапається за голову – бойова нічия 2:2.

Юрій НАЗАРКЕВИЧ

«Карпаты» - «Металлург» (Д) - 2:2

«Карпаты»: Тлумак (к), Ощипко, Гурули, Милошевич, Годвин, Тарасенко, Кожанов, Федецкий, Кузнецов, Голодюк, Худобяк«Металлург» (Д): Дишленкович, Марио Сержио, Чечер (к), Билозор, Воловик, Макридис, Лазич, Годин, Кингсли, Мхитарян, МгуниГолы: Федецкий (6), Худобяк (64) - Годин (8), Мхитарян (60)Предупреждения: Федецкий (16), Ощипко (58)- Билозор (37), Чечер (67), Мхитарян (69), Воловик (90).

Удары (в створ): 11 (3) - 12 (4)Угловые: 6 - 9Оффсайды: 2 - 1.Зрителей: 6.000Оценка поля: 4Честная игра: 7,250 - 7,000