НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты – ФК Львов – 2:1 ###

Карпаты – ФК Львов – 2:1

Як і очікувалось, львівське дербі викликало підвищений ажіотаж на стадіоні «Україна», а перший небезпечний момент матчу виник після флангової атаки за участю Кополовця, удар якого прийшовся впритул зі стійкою. У свою чергу викликав пожвавлення на трибунах удар головою Панаса, який відгукнувся на передачу з лівого краю, але м'яч пролетів над поперечиною.

Згодом суперники обмінялися кутовими ударами, проте обидва воротарі впевнено діяли на виходах. Тож при першій нагоді атакуюча сторона намагалася застосовувати дальні удари. Зокрема небезпечно пробив з-за межі штрафного Борис Баранець, але по центру воріт, і Романенко без проблем заволодів м'ячем.

І все ж, активність «Карпат» завершилась взяття воріт ФК «Львів». Капітан команди Василь Кобін, скориставшись неузгодженими діями захисників, увійшов до штрафного і потужно пробив під поперечину – 1:0.

Згодом міг подвоїти рахунок Кожанов, але пробив здалеку впритул зі стійкою. Натомість городяни через декілька хвилин втратили реальну нагоду зрівняти рахунок. Ігор Ощипко на думку арбітра порушив правила проти Панаса і був призначений пенальті. До м'яча підійшов Григорій Баранець, проте його удар парирував Романенко, а захисники господарів вчасно підстрахували воротаря.

ФК «Львів» створив ще один гольовий момент біля воріт «Карпат». Федорчук на мить забарився з ударом з лінії воротарського майданчику і Ткачук у підкаті вибив м'яч на кутовий. А кінцівка тайму запам'яталася двома небезпечними ударами у виконанні Кузнецова, але ударами Сергія в цих епізодах бракувало влучності.

Другий тайм активніше почали «Карпати» проте до небезпечних моментів справа не доходила. А ось контрвипад «Львова» завершився штрафним ударом у виконанні Григорія Баранця і захисник Романюк, підключившись до атаки, зумів випередити суперників і зрівняв рахунок – 1:1.

«Зелено-білі» відповіли масованою атакою, яка завершилась ударом Голодюка, але неточним. Натомість після штрафного удару Ощипко у кидку рятує ворота Марущак. Зрештою, і Романенко розгадав намір Федорчука, який пробивав здалеку у нижній кут воріт «Карпат».

Натомість підопічні Олега Кононова таки знову вийшли вперед. Після штрафного удару Кожанова захисники «Львова» забули за Кузнецова, який головою пробив у ближній верхній кут воріт – 2:1.Після пропущеного другого голу в діях городян почала відчуватись нервозність і атаки ФК «Львів» часто зривались через неточні передачі партнерам.Напруження львівського дербі давалось взнаки і після ігрових зіткнень на поле доводилося декілька разів вибігати медперсоналу «Карпат», надаючи, зокрема, допомогу Кополовцю, Кобіну . Тож арбітр компенсував чотири хвилини матчу. І за цей час «Карпати» могли провести ще один гол, коли Марущак невдало парирував штрафний удар, але Зеньов при добиванні у ворота не влучив.

Після гри емоції вболівальників обох команд, зрозуміло, були полярними. «Карпати» та їх шанувальники святкували довгоочікувану перемогу, а гравці ФК «Львів», подякувавши своїм симпатикам за підтримку, мовчки повертались до роздягальні...-

Юрій НАЗАРКЕВИЧ«Карпаты» – ФК «Львов» – 2:1

«Карпаты»: Романенко, Ощипко (Пшеничных, 71), Милошевич, Тубич, Ткачук, Кополовец (Зенев, 81), Кожанов, Кобин, Голодюк, Худобяк (Гурули, 30), Кузнецов.ФК «Львов»: Марущак, Розгон, Илькив, Романюк, Жданов, Федорчук, Б.Баранец (Лищук, 69), Г.Баранец, Панас (Зозуля, 60), Лупашко (Худзик, 46), Мандзюк.Арбитр: Сергей Задиран (Днепропетровск).Гол: Кобин (27), Кузнецов (64)– Романюк (54).Предупреждения: Ткачук (35), Гурули (82), Романенко (87)– Б.Баранец (38).На 34-й минуте Г.Баранец не реализовал пенальти.

Удары (в створ):11 (5) –5 (3).Угловые: 2 – 2.Офсайды:1 – 0.Зрителей: 16.000Оценка поля: 4Честная игра: 7,000 - 7,750.

НАША ОНЛАЙН-ТРАНСЛЯЦИЯ МАТЧАПротокольные данные сверены с официальными.