НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Карпаты играют вничью с ПСЖ ###

После пяти поражений кряду львовяне таки смогли хотя бы один раз не уступить в групповом турнире Лиги Европы.

Фото Reuters
Фото Reuters15 грудня 2010, 23:56

Якби навесні гравцям та вболівальникам Карпат сказали, що вони так невдало виступлять в груповому турнирі Ліги Європи - це все одно було б щастям. Але вже сьогодні п'ять поразок в п'яти матчах вважається невдалим результатом. Тому сьогодні для зелено-білих головним завдавнням було набрати перші очки. Можливо, навіть перемогти.Обставини для цього були якнайкращими. ПСЖ приїхав до Львова без багатьох основних гравців, забезпечивши вже два тижні тому місце в плей-офф. Гра проходила в неприємній погоді, що більш звична для гравців Карпат, та й мотивація у них була вищою.Найпершим завданням для львів'ян (якщо не для тренерів, то для вболіваньків точно) було не пропустити на перших хвилинах. В попередніх іграх карпатівці якось невдало завжди починали і постійно давали фору суперника, а, зважаючи на рівень досвіду та майснерності, це був королівський подарунок від зелено-білих. Цього разу ПСЖ також відразу намагався скористатись золотим правилом виступу Карпат, але господарі буди готові до цього. Зазвичай той, хто грає вдома першій хвилини намагається провести більш активно, за рахунок трибун та характеру матчу шокувати суперника, а тут саме Карпати змушені були відіграти в обороні.Проте тиск ПСЖ був не надто серйозним, навіть до справжніх гольових моментів справа не дійшла. Хіба що можна згадати удар головою Мевлюта Ердінча після подачі кутового, проте з такого гострого кута забивати важко. Тим більше після цього шансу господарі відразу перехопили ініціативу і самі почали активно грати в атаці.Треба сказати, що у Карпат непогано це виходило. Олег Кононов наситив центр поля, тоді як фланги повністю гуляли. Ігор Худоб'як та Денис Кожанов були не стільки вінгерами, скільки просто атакувальними хавбеками без особливого місця на полі, вони постійно рухались по всьому периметру атаки та намагались вводити в оману оборону суперника. Хороші шанси забити мали Даніло Авелар, Кожанов та Кузнєцов, але використати їх не вдалося.Тепер уже гостям довелось ламати хід гри, максимум, що їм вдалося - перевести м'яч до центру поля, зав'язати боротьбу там. Карпати продовжували більше і краще контролювати м'яча, проте до небезпечних моментів справа доходила вже значно рідше. Але на гол парижани точно не награли в першому таймі. Йому появі сприяла ціла серія невдач для Карпат, почалось все з втрати м'яча Денисом Кожановим при виході з оборони, а завершилось неприємним відскоком від Тлумака після удару Луїндула майже впритул.В перші хвилини здавалось, що неприємний удар після непоганого першого тайму зламає Карпати. Насправді невідомо, що було б далі, якби не гол Артема Федецького в роздягальню. Точніше, гол Грегорі Купе. Адже потрібно бути справжнім асом, щоб пропустити поміж ніг зі штрафного метрів десб з-під 30-ти.Другий тайм вже львів'яни почали активніше, але гості налагодили гру в захисті, почали ловити гравців Карпат поза грою і дозволяли бити лише з далекої відстані. Взагалі другий тайм виявився цілком невдалим в плані гри та інтриги, гольових моментів також значно більше було до перерви.Було видно, що гравцям ПСЖ важко грати в таких умовах, навіть бажання завоювати місце в основі не перекривало відсутності комфорту через погоду. Львів'янам в деякий момент почали відверто відмовляти сили, зрозуміло, що навіть душею, не те, що розумом вони ще не були у відпустці, а от важкий сезон забрав немало сил.Найкращий момент вирвати перемогу Карпати мали уже в компенсований час, Худоб'як після довгої передачі отримав м'яча у штрафному майданчику і пробив з непоганої позиції вище воріт.Звичайно у Львові розраховували на перемогу в останньому матчі року, але й нічию можна вважати непоганим результатом. Все ж після стількох невдач саме в Лізі Європи це крок вперед.Степан Марченко Football.uaКарпати - ПСЖ 1:1Голи: Федецький, 45 - Луїндула, 39Карпати: Тлумак, Федецький, Мілошевіч, Тубіч, Даніло Авелар, Ткачук, Мартинюк, Г.Баранець (Габовда, 62), Худоб'як, Кузнєцов (Гудима, 81), Кожанов (Гурулі, 68)ПСЖ: Купе, Сеара, Камара, Траоре, Т'єне, Сесеньйон, Клеман, Бодмер (Касмі, 78), Маконда (Моріс, 69), Луїндула, Ердінч (Македжуф,90+1)Попередження: Федецький - Сесеньйон, Т'єне