НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Новости ###

Карпаты - Львов 0:0. Видеообзор львовского дерби

Вашему вниманию видеообзор матча 11-го тура чемпионата Украины "Карпаты" - "Львов".

Львов. Стадион "Украина"Главный арбитр: Евгений Арановский (Киев)Ассистенты: Сергей Приступа (Киев), Максим Чертоляс (Херсон)Карпаты - ФК Львов 0:0Карпаты: Олег Кудрик, Дмитрий Клёц, Назар Вербный, Алексей Гуцуляк (Александру Бойчук 82), Артём Козак (Франциско Ди Франко 46), Владислав Дубинчак (Ростислав Лях 89), Егор Назарина, Тим Халл, Марвин Мартинс, Сергей Вакуленко, Жоао ДиогоФК Львов: Богдан Сарнавский, Владислав Приймак (Руслан Зубков 81), Шина, Алваро, Жозе Витор, Игорь Гончар, Антон Братков, Сергей Борзенко, Мартан (Ренан 65), Сергей Люлька (Николай Квасный 90), СабиноПредупреждения: Тим Халл 36, Франциско Ди Франко 67, Жоао Диого 74

Цей поєдинок принаймні до 70-ї хвилини не міг не подобатися глядачам. Гра проходила на зустрічних курсах, хоча з відчутною перевагою „Карпат”. На стрімкий рейд та небезпечний удар Володимира Федоріва „Кривбас” відповів ударом в поперечину Василя Сачка. На 16-й хвилині Сучков зльоту після навісу у штрафний пробив у дальній кут, проте м’яч пролетів у лічених сантиметрах від стійки. А Микола Іщенко потужно у своєму фірмовому стилі пробив зі штрафного трохи вище «дев’ятки». Окремо хотілося б сказати про новачка команди Ковеля, котрий у підсумку виявився найкращим гравцем команди у поєдинку. Олександр Іщенко уже з перших хвилин першого матчу відрядив білоруса у напад, і, як виявилося, не прогадав. Ковель продемонстрував свою фірмову швидкість та зарядженість на боротьбу перед львівськими глядачами, і був ще у першій половині поєдинку чи не найактивнішим

Карпати - Іллічівець 0:1. Післяматчева прес-конференція Олександра Севідова

Головний тренер "Карпат" Олександр Севідов відповів на питання журналістів після поразки від "Іллічівця" (0:1).

- Якщо коротко, то ми повністю провалили перший тайм. Віддали супернику ініціативу... Навіть не питайте мене про що я говорив в перерві, але на другий тайм команда вийшла більш мобільною. Ми мали відігратися, виглядали значно краще. Правда, до перерви ми могли пропустити значно більше, тому про справедливість результату говорити не стану.

- Що скажете про вилучення Балажіца? Про роботу суддів? Ви так обурювалися...

- Я обурювався коли м'яч влучив в голову супернику, а суддя показує аут в нашу сторону. Але взагалі обговорювати суддівство в моєму становищі

Карпаты и Ворсклу рассудит девушка Наталья Рачинская
Определились бригады судей, которым поручено смотреть за порядком и соблюдением правил на поле во время игр заключительного, 30-го тура Эпицентр чемпионата Украины по футболу среди команд Премьер-лиги.
Во Львове выведет «Карпаты» и «Ворсклу» в поле киевский рефери Сергей Лисенчук. Ему будут ассистировать Олег Муравьев из Мариуполя и, внимание, впервые в игре самого высокого уровня с участием полтавчан, женщина! Работу киевлянки Натальи Рачинской уже имели возможность видеть болельщики и специалисты в поединках молодежного первенства с участием «Ворсклы» дважды в этом сезоне, и никаких нареканий тогда арбитраж Рачинской ни у кого не вызвал. Как проявит себя один из самых авторитетных арбитров прекрасного пола европейского футбола в матче Премьер-лиги, покажет

Завершился товарищеский матч между львовским и брестским коллективом.

Динамо-Брест - Карпаты, фото: ФК Динамо-Брест
Динамо-Брест - Карпаты, фото: ФК Динамо-Брест 14 лютого 2020, 18:24

В рамках подготовки к продолжению сезона между собой встречались Карпаты и Динамо-Брест.

Клубы на двоих забили четыре гола, но победителя так и не выявили. Отметим, что за беларуский коллектив в первом тайме играли Артем Милевский и Александр Нойок.

Карпаты – Динамо-Брест 2:2Голы: Танчик, 33, Матар, 45 – Бакай, 78, Савицкий, 83.

Карпаты: Каниболоцкий (Кудрик, 46), Дубинчак (Слива, 83), Халл, Гиоргадзе (Веремеенко, 74), Мартинс, Кльоц, Назарин, Притула (Тлумак, 85), Лях (Лейоус, 67), Танчик (Г.Пасич, 46), Матар (Бойчук, 67)

Динамо-Брест: Павлюченко, Веретило, Хачериди, Кики, Печенин, Кисляк, Нойок, Гордейчук,

Карпаты – Металлург Бекабад – 2:1. Видео голов и обзор матча ФК Карпаты Львов

Львовские «Карпаты»провели свой 4-й спарринг на турецких сборах. 8 февраля«зелено-белые» противостояли команде из Узбекистана–бекабадському «Металлургу».

Очень сильный и холодный ветер сопровождал игру команд на протяжении всего матча. Подопечные Романа Санжара уступали сопернику, однако сумели переломить ход поединка и одержать волевую победу со счетом 2:1.

Товарищеский матч

8 февраля,Белек (Турция)

«Карпаты» (Львов, Украина)–«Металлург» (Бекабад, Узбекистан)– 2:1

Голы: Клец, 45, Козак, 70 –Абдулхаков, 13.

«Карпаты» Львов: Кудрик (Каниболоцкий, 46), Дубинчак (Слива, 65), Халл (Тлумак, 67), Мартинс, Якимец (Г. Пасич, 32), Клец (Хахлев, 63), Назарина (Толочко,

Карпати і Елла припинять співпрацю

ФК "Карпати" припинить співпрацю із камерунським хавбеком Арманом Кен Еллою, який останні місяці провів в угорському клубі "Ракоці" з міста Капошвар, однак не зіграв за цю команду жодного матчу.

До Угорщини в оренду півзахисник вирушив на початку цього року. ФК "Ракоці" міг викупити контракт 20-річного гравця, але цією опцією не скористався. Таким чином 30-го червня, після завершення терміну оренди з угорським клубом, Елла отримає статус вільного агента.

Нагадаємо, що Арман Кен Елла, вихованець "Барселони" та гравець молодіжної збірної Камеруну, поповнив склад "Карпат" у серпні 2012 року. Відтоді хавбек провів у Прем'єр-лізі 3 матчі, у Кубку України – 1 матч (1 гол у ворота "Севастополя"), здебільшого виступаючи за молодіжний склад "левів" (22 матчі, 6 голів).

Карпаты Львов – Волынь. Прогноз и анонс на матч Кубка Украины ФК Волынь

Во вторник, 31 августа, состоится матч 1/16 финала Кубка Украины по футболу, в котором львовские «Карпаты» на стадионе «Украина» примут луцкую «Волынь». Стартовый свисток прозвучит в 19:00 по Киеву.

«Карпаты Львов»

Команда Андрея Тлумака проводит дебютный сезон во Второй лиге, поскольку де-юре не является правонаступником клуба, который угробили сначала Игорь Коломойский, а потом компания «лысых аферистов» во главе с Олегом Смалийчуком. За первые пять туров львовяне набрали девять очков, одержав три победы, и занимают шестое место в турнирной таблице.

У «Карпат», однозначно, есть амбиции повыситься в классе и заменить легендарный футбольный клуб, эмблему которого им отдали болельщики. Если учесть последний факт, поддержкой

Львовяне сумели отыграться, пропустив в родных стенах первыми.

© Илья Хохлов Football.ua
© Илья Хохлов Football.ua30 вересня 2012, 21:36
Домашній матч проти київського Арсеналу Карпати розпочали жваво. Вже на 3-ій хвилині матчу суєта біля воріт Юрія Паньківа призвела до того, що Лукас ледь не відправив сферу у ворота. До цього було кілька намагань пробити, але саме постріл Лукаса був найнебезпечнішим. Паньків вміло обрав позицію і мяч прилетів прямо йому у руки. Згодом той ж Паньків в підкаті випередив Лукаса і не дав тому прокинути мяч на порожні ворота. За такої гри перевага Карпат не вкиликала сумнівів. Згодом той ж Лукас, який грав активно вираженого форварда використав свої швидкісні якості і випередив Польового, але на удар сил вже не залишилось і м'яч знову прикотився у руки Паньківу.Що сталось далі? Не зрозуміло. Карпати так вдало відіграли перші 15 хвилин

Карпаты - ФК Москва - 3:2

КАРПАТЫ - МОСКВА Россия - 3:2 (0:2)Голы у «Карпат»: Худобяк, 57, 79. С.С. Кузнецов, 90.«Карпаты» (Львов): Новак, Кобин, Милошевич, Тубич, Ощипко, А. Ткачук (Пшеничных, 86), Худобяк, Гурули (Голодюк, 58), Кожанов, С.С. Кузнецов, Кополовец (Зенев, 69).Вчера в Анталье «Карпаты» провели очередной контрольный матч на сборе в Турции с занявшим по итогам прошлого сезона 9-е место ФК «Москва».Первый тайм прошел в равной борьбе, но в отличие от украинских футболистов . подопечные Миодрага Божовича сумели . реализовать свои моменты. Уже после четверти часа игры москвичи вели в счете с преимуществом в два мяча, причем , вскоре лишь штанга уберегла зелено-белых от третьего гола. «Карпаты» же до перерыва создали два опасных момента у ворот «горожан», но удары Михаила Кополовца, которого Кононов

Карпаты - Металлист 1:1. Видеообзор матча

Карпаты - Металлист - 2:1 + ВИДЕО

На першому в році офіційному матчі «Карпат» зібралась пристойна глядацька аудиторія, де особливою активністю, як і належить, виділялись фан-сектори обох суперників. А прихильників «Металіста» зібрався заповнений вщент сектор «жовто-синіх», який перебував у щільному кільці органів правопорядку.

І обидві команди розпочали гру у швидкому темпі, причому чудовий для такої пори стан поля дозволяв це робити. А перший небезпечний момент у грі виник після удару зльоту з правого краю атаки Худоб'яка, проте м'яч прошмигнув впритул зі стійкою. А ось Коельо після пасу Девіча нагадав про свої потужні дальні удари і влучно пробив з-за меж штрафного у дальній кут воріт Тлумака.

До честі підопічних Олега Кононова вони не знітилися з таким розвитком подій і швидко встановили рівновагу. Атаки «Карпат» часто розгорталися

Страницы: Развернуть